Artystyczna Euforia zapowiada Muzyczne przestrzenie w Koninie

Zapraszamy dzieci i dorosłych!!!

6 września 2015                                       gry, zabawy plastyczne,

15:00 – 17:00 Plac Wolności                           konkursy, wspólna zabawa

17:00 – 18:00 Bulwary Nadwarciańskie                                                koncert

 

Piksel i Koty z Budzika TVP1 na tarasieNiebawem rozpocznie się rok szkolny, ale aby podtrzymać jeszcze przez chwilę wakacyjną atmosferę Fundacja im. Zygmunta Noskowskiego oraz pracownia Garaż Sztuk zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami do inspirującej zabawy w ramach Artystycznej Euforii! Rozpocznie się ona 6 września 2015 o godzinie 15.00 na Placu Wolności w Koninie. Uczestnicy akcji będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach plastycznych. Towarzyszyć im będzie Maciej Gąsiorek – aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, znany najmłodszej publiczności jako Krasnoludek Pixel z Budzika TVP1, TV Polonia oraz TVP ABC.

Po warsztatach zapraszamy na koncert Warszawskiego Duetu Akordeonowego – odbędzie się on o godzinie 17.00 na Konińskich Bulwarach Nadwarciańskich jako muzyczny prolog festiwalu Muzyczne przestrzenie. W razie niepogody koncert zostanie przeniesiony do Auli Szkoły Muzycznej w Konine. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Wydarzenia zostały dofinansowane przez Urząd Miasta Konina i zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Konina – Józefa Nowickiego.

Data publikacji: 2015/08/28

Przejdź do strony Fundacji Nowskowskiego